INFORMACJE O FIRMIE

Kim jesteśmy, co oferujemy

Firma Handlowo Usługowa Produkcyjna PERFEKT specjalizuje się w sprzedaży używanych pojazdów pożarniczych z przeznaczeniem dla jednostek ochrony przeciwpożarowej. Samochody z naszej oferty pochodzą głównie z importu z Państw zachodniej części Europy takich jak Francja, Niemcy, Belgia, Austria, Finlandia.

Pośredniczymy oraz służymy również pomocą w sprzedaży używanych samochodów będących już na wyposażeniu jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

Kupując w naszej firmie pojazd pożarniczy mają Państwo gwarancję rzetelnej i profesjonalnej obsługi przez doświadczoną i wykwalifikowaną w dziedzinie pożarnictwa kadrę, jak również gwarancję doskonałego i zgodnego z opisem stanu technicznego pojazdu.

Wszystkie oferowane pojazdy dostępne są do oględzin i prób technicznych na terenie naszej firmy, podczas których otrzymują państwo możliwość jazdy próbnej oraz sprawdzenia funkcjonalności wszystkich elementów bazowych pojazdu. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań aby wszystkie procedury związane z zakupem i odbiorem pojazdu zostały załatwione w sposób bezproblemowy i w możliwie jak najkrótszym terminie aby mogli się Państwo cieszyć z nowego zakupu a zarazem nieść pomoc potrzebującym.

Zachęcamy zatem do częstych odwiedzin naszej strony i wizyt w naszej siedzibie firmy.

Zapraszamy do współpracy.

  • 0

    Lat na rynku

  • 0

    Udanych realizacji

  • 0%

    Zadowolonych klientów